28/1

28. ledna 2018 v 15:45 | иαиα.
Zdravím :-)

Celý víkend jsem zatím strávila v posteli v poloze pololežící (v této poloze poslední dobou trávím téměř všechen svůj volný čas, to řeknu narovinu, musí na mě být docela smutný pohled). Cítím, že na nic nemám sílu. Došlo to tak daleko, že jsem nebyla na kontrole u jednoho doktora a nedokázala jsem si ani během následujících tří týdnů zařídit nový termín apod. Stačí málo a už se vnitřně hroutím, že to nedám (i když se mi to docela dobře daří navenek uhrát tak, že vypadám, že je všechno ok). Na starém blogu jsem o tom psala, ale několik let jsem bojovala se sociální fobií, doteď bojuju s tím, že mám tendenci se hrozně obávat určitých situací, které mě čekají (přitom jsou to ale celkem běžné situace). Poslední dva měsíce je to horší :-(

Tak jsem si řekla, že si to začnu zapisovat sem.
Moje týdenní cíle (pokud nějaké budu mít),
moje jídelníčky (protože poslední dobou je to otřes, budu to sem psát všechno, asi se pak budu muset stydět, ale co),
shrnutí týdne (jestli jsem splnila cíle, jak se mi dařilo atd.)

Dneska jsem se vážila a mám 54,6 kg, přibrala jsem kilo, což je až neuvěřitelné vzhledem k tomu, kolik jsem toho sežrala. Jediná změna je, že jsem se někdy po Štědrém dni rozhodla, že přestanu definitivně jíst maso, takže od té doby ho nejím. A nemůžu dělat žádné náročnější cvičení, v podstatě bych neměla dělat ŽÁDNOU namáhavější činnost, takže cvičení nečekejte, musím to ještě probrat s doktorem.

Moje úkoly (které jsem si zatím sepsala) na příští týden:
Přeobjednat se u zubaře,
zajít na domluvenou kontrolu k dalšímu doktorovi,
zapisovat si jídelníčky,
poctivě nosit gumičky na rovnátka,
alespoň dvakrát si během týdne uvařit oběd do práce.

I sesmolit tento velice souvislý článek mi dalo opravdu zabrat. Na konci týdne tedy očekávejte shrnutí. Ať se vám daří, kočky :-)

 


Komentáře

1 Tessa Tessa | Web | 28. ledna 2018 v 21:34 | Reagovat

To by mě taky zajímalo. Možná ho třeba až moc znám, a on chce do vztahu někoho nového. Když jsme si kdysi poznali, tak mě chtěl, ale já jeho ne. Pak jsme si občas napsali, pak za mnouchtěl jet až na vysočinu, a já nemám ráda, jakmile se na mě tlačí, a odmítla jsem ho. No a  poté jsem chtěla já jeho, když měl přítelkyni. Vídali jsme se, a po jednom večeru, kdy se nic moc ani nestalo mi napsal, že nesmíme být kamarádi. Pak se ozval o pár měsíců dýl, že se omlouvá. Tojsem zase měla někoho já, pak on, pak jsme spolu jen občasně spali. A vyostřila jsem to já, když jsem se ho zeptala, jestli o nás někdy i smýšlel jako o páru. Tak na to mi odpověděl, že ne. Žemy dva spolu nebudeme, že ta jiskra, co tam dřív byla, už vyprchala. Na to jsem mu nereagovala a psala jsem mu asi o pár měsíců déle,jak se má. A on reagoval jestli už jsem se srovnalas tím, comi napsal předtím. Tak říkám, že v pohodě, no stress, ale že srdíčka lámat umí. No to si měla vidět to tornádo. Hned mi napsal jestli si dělám prdel, že já mu zlomila srdce, když jsem ho odmítla, aže nemá zapotřebí být v kontaktu s někým, jako jsem já. Na to jsem mu napsala jakože jsem to nemyslela  zle. A on, ať se nezlobím, ale že se ke mně znát nechce. Tak jsem si ho odevšaď smazala (hah, unáhlená rozhodnutí :DD) a nepsali jsme si asi půl roku? Já pak nevydržela a napsala mu dopis normálně domů, a on se pak ozval a nějak jsme to urovnali. Párkrát spolu spali atd. Proto nechci riskovat, že bych se ho měla zeptat někdy znovu, zda spolu můžeme být. Chci, aby to napadlo jeho samotného. Třeba mě bude chtít jednou, až budu hubená..

Tyhle sociální fóbie jsou děsivé. Měli jsme o tom jednou přednášku. Doufám, že se ti to zlepší!

2 B. B. | Web | 31. ledna 2018 v 22:53 | Reagovat

U mě se sociální fobie naopak zlepšuje, ale taky to není žádná sláva a spoustu běžných věcí mi dělá problémy a nebo z nich mám naprosto zbytečnou obavu

3 Enny Enny | Web | 12. února 2018 v 13:13 | Reagovat

♥♥♥Ahojk♥♥♥
Máš veľmi pekný blog ! A velmi rada by som
stebou spriatelila blog a navzájom sa  podporovala :)

4 Key Key | Web | 16. února 2018 v 1:16 | Reagovat

Ahoj, vrátila jsem se na blog. Hodně štěstí s fóbií. Snad se to zlepší.

5 anorectic anorectic | Web | 16. února 2018 v 22:10 | Reagovat

Ahoj, hodně štěstí se vším, snad se zase brzy ozveš :) Vrátila jsem se na blog, nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama