Srpen 2017

26/8

26. srpna 2017 v 13:51 | иαиα.


Ranní váha: 54,1

Konečně jsem si na blog udělala čas, jak už jsem psala mnohokrát, nic zajímavého se momentálně v mém životě neděje. Akorát teda snad to, že už se nezadržitelně blížím ke své cílové váze :-) Potom určitě budu psát o svých pokrocích ve cvičením a jídlem, budu pořád aktivní. Momentálně procházím internet a hledám nějaké vegetariánské/veganské recepty, které bych potom mohla vyzkoušet. Zase si chci pravidelně vařit a vyhnout se určitým potravinám, to bude výzva.

Už jsem přihlášená na další jazykovou zkoušku (vyšší úroveň), přemýšlela jsem, jestli to mám fakt udělat, ale už jsem to zaplatila, takže bych se asi mohla začít učit. Není to se mnou úplně marné, když jsem se odhodlala :-)13/8

13. srpna 2017 v 11:06 | иαиα.

Až práce státního zaměstnance nebo zaměstnance v sektoru služeb vám pomůže si uvědomit, kolik je na světě blbců, že spousta věcí opravdu nefunguje tak, jak má... a to, že má někdo vystudovanou vysokou školu a pár písmenek před jménem nebo za jménem (nebo obojí), vůbec nic neznamená, pořád to může být naprosté pako. Až se kolikrát nestačím divit, jsem to ale pořád naivní. A nejlepší je, že se k těm blbcům musíte chovat hezky, zvlášť k těm s písmenky! Jak takoví idioti mohli vystudovat, to mi hlava nebere. Nic moc to neumí, chová se to k vám nadřazeně, protože si to přece může dovolit, ono je to "někdo" a vy jste hovno v trávě. Moje nervy.

To byl jen takový výkřik, občas mě umí lidi pěkně nasrat. Nesnáším lidi, kteří se bezdůvodně chovají k ostatním hnusně. Ano, taky si myslím, že jsem chytřejší a lepší než spousta lidí, ale co člověku dává právo, chovat se neuctivě k lidem, kteří se k němu chovají hezky a ochotně. Neřeknu, když se státní zaměstnanci chovají hnusně, chovám se tak potom k nim taky, ale v opačném případě člověk prostě nemá právo si na nich honit ego. Kdo je pak ubožák?

Stejně tak mě serou lidi, kteří mají titulů plnou prdel, ale ve skutečnosti umí naprosté hovno a v praxi jsou nepoužitelní. A vy se z toho máte zřejmě posrat.


Už odbočíme, nebo se ještě víc vytočím. Týden nic moc, hubnutí mi moc nešlo, strašně jsem jedla sladké, ale kupodivu jsem skoro nic nepřibrala. Musím se do toho opřít, zhubnout už konečně těch pár posledních kil.